Sizin ve Aileniz için
Alabildiğince yeşil, olabildiğince huzur... Lüksün konforla birleştiği SKY Acarlar, ferah daireleri, sosyal olanakları ve modern tarzıyla müstakil hayatı özleyenlerin yeni adresi olacak!
Tüm Ailenin İhtiyaçlarını Karşılayan Bir Ev
Ailedeki herkesin istediği gibi bir ev mimkün mü? SKY Acarlar’daysanız evet! Balkon, bahçe, teras ya da villa... Bir ailenin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak özelliklere sahip dairelerimiz ile trafikten uzak, doğaya yakın olacaksınız.
Balkon Keyfi. Yeniden.
Sabah kuş cıvıltıları eşliğinde kahvenizi yudumladığınız, akşam üstü dostlarınızla toplandığınız ve zaman zaman da çocukluğunuzu yad ettiğiniz o yer: Balkon. Geniş balkonunuzda eşsiz şehir manzarasının keyfini çıkarmayı o kadar çok seveceksiniz ki evinizden çıkmak istemeyeceksiniz.
Bir Arada Olmanın Hazzı Her Şeye Değer
Çocuklarınızı aklınız kalmadan büyüttüğünüz bir yer hayal edin. Aile büyüklerinizle bir arada olduğunuz o uzun akşam yemeklerinin huzurunu tekrar yaşayabileceğiniz bir yer. Sizin hayallerinizi sizin için tasarladık. Yeni yaşam kültürünüz SKY Acarlar’da sizi bekliyor.
Yılların Nasıl Geçtiğini Anlamayacaksınız
SKY Acarlar’ın sunduğu yeni yaşam tarzı size yılların nasıl geçtiğini unutturacak... Zarafetin lüks ve konforla buluştuğu evlerimizde tek düşünceniz ailenizle geçireceğiniz keyifli anlar olacak. SKY Acarlar her ayrıntısıyla sizi mutu edecek.
Eviniz Tarzınız, Tarzınız Eviniz
Tüm detaylarıyla tarzınızı yansıtan, her dakikasıyla hayatınızı kolaylaştıran, dilediğiniz gibi kişiselleştirebileceğiniz bir sitede yaşamak her şeye değer.
Trafik Olmadan Yaşanabilir Bir Şehir
Trafiğe takılmadan evinizden havaalanı başta olmak üzere şehrin merkezine çok kısa sürede ulaşabileceğiniz eşsiz bir konumda yükselen SKY Acarlar, zamanınızın kıymetini çok iyi biliyor. SKY Acarlar’daysanız; hastane, metro, eğitim kurumları ve üniversite kampüsleri, havalimanı, alışveriş merkezi ve orman gibi şehrin en önemli noktalarına sadece birkaç dakika uzaklıktasınız.
Galeri / Konsept
AÇIK VE KAPALI YÜZME HAVUZU
BİSTRO-KAFE-RESTORAN
FITNESS SALONU
SAUNA
BUHAR ODASI
AÇIK VE KAPALI ÇOCUK OYUN ALANLARI
YÜRÜYÜŞ PARKURLARI
YEŞİL ALANLAR
SPOR SAHALARI
KAPALI OTOPARK
7/24 GÜVENLİK ve KAMERA SİSTEMİ
SOSYAL TESİSLER
SKY ACARLAR
Satış Ofisi

Harmandere Mh. Ankara Cd. No: 423
Pendik / İstanbul

ROTA OLUŞTURUN

444 18 02

info@skyinsaat.com.tr

WHATSAPP HATTI

Bilgi Formu