MUTFAK
HAYATTAN DAHA FAZLA TAT ALMAK İÇİN...
Her bir köşesi kaliteli malzemeler ve son teknoloji ürünlerle donatılmış mutfağınızda estetikle konforun bütünleşmesine tanıklık edin. Pişirdiğiniz lezzetli yemeklerle aileniz ve dostlarınıza tadına doyum olmayan ziyafet sofraları kurabilir ve her öğününüzü görsel bir şölene dönüştürebilirsiniz.
GENÇ ODASI
GÜZEL ANILARA VE HAYALLERİNİZE YER AÇIN
SKY Acarlar’ın özenle tasarlanmış genç odalarında hobileriniz için alan, dinlenmek ve ders çalışmak için ses yalıtımı yapılmış sessiz bir ortam, güneşin yaydığı enerjiyi doyasıya hissedeceğiniz geniş pencereler bulacaksınız.
ÇOCUK ODASI
EN AMA EN KIYMETLİNİZ İÇİN MASALSI BİR DÜNYA
Hayatınızın en kıymetli en değerlisi olan çocuklarınız için hayal ettiklerinizi çizgilere döktük ve onlar için içinden çıkmak istemeyecekleri, güvenli ve konforlu bir masal dünyası tasarladık.
SKY Acarlar’ın çocuk odaları her çocuğun bir kahraman olduğunu anlatmak için tasarlandı.
YATAK ODASI
HER YENİ GÜNE ZİNDE VE MUTLU UYANMAK TAM DA ARADIĞINIZ ŞEY!
Her sabah kendinizi bir öncekinden daha güzel bir güne hazırlayacak ve günlük yaşam temponuzun sonunda konforlu yatak odanızın huzur dolu atmosferinde kesintisiz uykunun tadına varacaksınız.
SALON
IŞIK SAÇAN ŞIKLIK, DAHA KONFORLU BİR YAŞAM SÖZÜ
Kusursuz iç mekan tasarımıyla gün ışığından maksimum fayda sağlayabileceğiniz şekilde planlanmış olan salonlar hayatınıza konfor ve pozitif enerji katacak.
Eve her dönüşünüzde sizi adeta kucaklayan aydınlık ve ferah salonunuzu dilediğiniz şekilde dekore edebilir ve geniş pencereleri sayesinde doğayı dört mevsim hissedebilirsiniz.